10 روش جذب مشتری کاشت ناخن ویژه سالن های تخصصی و ناخن کاران

 

جذب مشتری کاشت ناخن با توجه به پول‌سازی بسیار فوق‌العاده‌ای که برای آرایشگران و سالن های زیبایی به ارمغان می آورد تبدیل به هدف اصلی سالن دار ها و آرایشگران شده است.
با توجه به اینکه گل سرسبد مشتریان هر سالن مربوط به لاین ناخن است ما در این مقاله به روش‌های جذب فوق‌العاده مشتریان در لاین ناخن می‌پردازیم.
پس اگر شما در حرفه ناخن کاری فعال هستید و این سؤال و دغدغه را دارید که برای جذب مشتری کاشت ناخن چه اقدامی انجام دهم؟ در ادامه با ما همراه باشید و قطعاً می توانید تکنیک های مفیدی را فراگیرید.
مدت‌زمان مطالعه
4 دقیقه!

 

کاشت ناخن در بین خدمات آرایشی و زیبایی بسیار پرطرفدار است و می‌تواند برای فعالان این حوزه درآمد بسیار خوبی داشته باشد. بنابراین شما می‌توانید با یک بازاریابی و تبلیغات هدفمند و انتشار محتوا در فضای مجازی و محیطی بازاری پرمخاطب برای خودتان به ارمغان بیاورید.

نگران نباشید
چراکه ما در کنار شما هستیم!

حسین شیردل-مشاوره سالن های زیبایی و مدیریت

 

جهت جذب مشتری برای خدمات کاشت ناخن شما علاوه برگذراندن تخصص‌های لازم و حتی تجربه‌های لازم، تجهیزات لازم به همراه محیطی مناسب را برای انجام این خدمات در کنار داشتن وجه تمایزهایی خاص در کنار خود داشته باشید.

یادتان باشید که تنها تخصص و تبحر لازم در این رشته متضمن موفقیت شما نخواهد بود!

پس باید شما تمامی راه‌های مختلف برای جذب مشتری را در کنار هم دقیقاً شبیه به تکه‌های یک پازل قرار دهید تا بتوانید تصویر مورد نظر خود از جذب مشتری را به دست بیاورید.

-برای جذب مشتری ناخن سروصدا کنید!

به‌صورت کلی مشتریان مراکز کاشت ناخن که از قشر بانوان هستند همیشه علاقه‌مند به دریافت خدمات از سالن و یا آرایشگری هستند که از شهرت بالایی برخوردار است.
و این شهرت را ما باید در تبلیغات و یا در برخوردهای خود به وجود بیاوریم
پس سعی کنید روی اسم مرکز خود بسیار تمرکز کنید تا شما همیشه بر سر زبان مشتریان خود باشید.

 

-نقش دوستان و خانواده!

اگر کمی دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که راحت‌ترین و بی دردسر‌ترین و بهترین روش های جذب مشتریان معرفی کردن و دعوت دوستان و خانواده مشتریان به مراکز ناخن هاست.
اینکه بتوانیم از این تکنیک استفاده کنیم می‌تواند به راحتی برای ما مشتریان فوق العاده ای به ارمغان بیاورد.
مشتریان را با پیشنهادهای هیجان انگیز ترغیب کنید که این معرفی‌ها و سفارش مرکز ما را به دوستان و اعضای خانواده خود داشته باشند.

 

1: پست‌های آموزشی خود را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

شما با تولید محتواهای آموزشی عملاً تخصص و مهارت خودتان را به مشتریان منتقل می‌کنید.
درست است که آموزش تا حدودی برای مشتریان کاشت ناخن کاربرد بالایی ندارد اما شما باید بتوانید خودتان را به عنوان یک فرد خبره معرفی کنید.
ایده های آموزشی مثل ساخت ناخن مصنوعی، طراحی های خاص و منحصر به فرد، عوارض و آسیب‌های کاشت اشتباه و …

2: رضایت‌ها را به اشتراک بگذارید!

یعنی رضایت مشتری را بهروش‌های متفاوت و در قالب انواع رسانه‌ها (صوت، متن، فیلم و عکس) تهیه کنیم و آن‌ها را به‌مراتب و به صورت مداوم با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذاریم.
چراکه رضایت ها میزان و ضریب اعتماد مشتریان به ما و ترغیب اینکه بخواهند و علاقه مند شوند که از خدمات ما استفاده کنند به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

 

3: خلاقیت به خرج بده!جذب مشتری کاشت ناخن-استخدام ناخنکار ناخن کار

 

نشان دهید که در کار خود خلاق هستید.
با انجام طرح های به روز، جدید و خاص سعی کنید مشتری ناخن را به طرح‌ها و ایده‌های خود علاقه‌مند کنید.
حتی می‌توانید از سایت‌ها و پیج های خارجی این ایده ها را دریافت کنید و آن را متناسب با شرایط فرهنگی و اجتماعی در ایران و منطقه خود پیاده‌سازی کنید.

4: لایو اینستاگرام را فراموش نکنید!

یکی از بهترین و مهمترین امکاناتی که اینستاگرام در اختیار ما قرار داده است لایو اینستاگرام برای جذب مشتری ناخن است.
شما می توانید با انجام لایو اینستاگرام مخاطبان غیرفعال خود را فعال کنید، همچنین می توانید با انجام خلاقیت هایی نظیر مسابقه و قرعه‌کشی، جذابیت لایو خود را چندین برابر کنید.

5: تضمین دهید!

زمانی که شما بتوانید اطمینان مشتری را بدست بیاورید می‌توان گفت که شما عملاً مشتری خود را بدست آورید!
شما می‌توانید در پرزنت های حضوری و غیرحضوری خود مشتریان را از بابت مواد و کیفیت کار خود تضمین کنید و این قول را بدهید که بهترین ها و خاص‌ترین‌ها را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورید.

6: استراتژی قیمت گذاری مشخصی داشته باشید.

قطعاً هر شهر و منطقه برای قیمت گذاری استراتژی‌های متفاوتی را برای خود نیاز دارد.
اینکه ما بر اساس یک قیمت ثابت رقبای خود بخواهیم قیمت خدمات خود را تعیین کنیم اقدامی کاملاً اشتباه است!
منطقه جغرافیایی، تعداد مشتریان، قشر فرهنگی جامعه، میزان درآمد، میزان علاقه و … ازجمله نکاتی است که باید در قیمت‌گذاری به آن‌ها توجه کنیم.
یادتان باشد که قیمت های پایین حتی ممکن است به شکست کسب‌وکار شما منجر شود و بر عکس نظر بسیاری از افراد، قیمت پایین لازمه مراجعه مشتری نخواهد شد!
برای قیمت گذاری باید ابتدا رقبا را آنالیز، سپس شرایط مشتریان و منطقه را بررسی و در نهایت شرایط خدمات خود را بررسی و سپس در نهایت اقدام به قیمت گذاری کنیم.
ضمن اینکه باید برای هر قیمتی که برای خدمات خود انتخاب می‌کنیم، هدف‌گذاری خود را در نظر بگیریم.

 

حتما مقاله چگونه یک ناخن کار حرفه ای شویم را مطالعه فرمایید.

 

7: معجزه تخفیف!

تخفیف اگر به صورت محدود و در مواقع خاص ارائه شود می تواند نتایح عالی‌ای را برای جذب مشتری ناخن ما به ارمغان بیاورد.
نکته مهم در مورد تخفیف گذاشتن خدمات این نکته است که ما باید از تخفیفات زیاد جلوگیری کنیم و این را بدانیم که تخفیفات بیش‌ازحد می تواند اتفاقا به ضرر ما باشد، چرا که وجهه خدمات ما در بین مشتریان از بین خواهد رفت؛ و همچنین باعث بدعادت شدن مشتری خواهد شد.
بنابراین باید در تخفیف تعادل را برقرار کرد و از این تکنیک سعی کنیم در مناسبت های خاص و استراتژی های مشخص استفاده کنیم.

 

8: دسته بندی خدمات!

قطعا شرایط همه مشتریان ما یکی نیست و همه مشتریان ما توانایی پرداخت مبالغ بالا را جهت دریافت خدمات ندارند.
بهترین راه برای حفظ اکثر مشتریان این است که بتوانیم در کنار قیمت های بالا، قیمت های متوسط و یا پایین را هم در نظر بگیریم تا مشتریان دست خالی ما را ترک نکنند.

 

9: معجزه فضای اینترنتی و وب سایت!

اگر سرمایه و پول کافی برای تبلیغ های چاپی یا تبلیغات شهری ندارید و یا می خواهید با کمترین هزینه بالاترین بهره وری از تبلیغات را داشته باشید بدون شک مراجعه به فضای جستجوی اینترنتی و وب‌سایت‌ها و یا داشتن وب‌سایت تخصصی می‌تواند در جذب مشتری کاشت ناخن معجزه کند!

یادمان باشد که اینستاگرام نیز مانند سایر شبکه ها به زودی همانند سایر شبکه ها کنار خواهد رفت و آنگاه آیا ما برای ماندن در فضای رقابت اقدامی داشته ایم؟

در حالی که داشتن ‌سایت آرایشگاه این قطعیت را به ما می‌دهد که ما به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی همیشه در فضای رقابت خواهیم ماند.
در صورت امکان پیشنهاد می‌کنیم که در کنار پیج سالن و کاری خود اقدام به طراحی و داشتن یک وب‌سایت نیز داشته باشید تا بتوانید تبلیغات خود را در این بستر مهم بارگزاری و تبلیغات خود را انجام دهید.

شما با داشتن یک وب سایت می توانید خدمات خود را معرفی، برندینگ ایجاد کنید، محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید، آموزش دهید، تبلیغات انجام دهید و فالوور برای پیج خودتان به ارمغان بیاورید.

 

10: متمرکز باشید!

 

یکی از رمز های موفقیت در جذب مشتری ناخن این است که در فعالیت خود متمرکز عمل کند، یعنی روی قشر های خاص و نه همه مشتریان خود متمرکز باشد تا بتواند به راحتی نیاز های مشتریان خود را شناسایی کند و بعد از این شناخت بتواند بهترین قیمت های ممکن و جذاب و کیفیت ممکنه را متناسب با شناخت این مشتریان ارائه دهد.

برای دریافت مشاوره از حسین شیردل (مشاور برند سازی کسب‌وکار زیبایی) همین حالا با ما درارتباط باشید.

021-22445406

09120561585

حسین شیردل-مشاور و مدرس و بیزینس کوچینگ سالن های زیبایی

گریماتور-حسین شیردل-اینستاگرام