موفقیت سالن زیبایی شما تضمینی است اگر….

یادمان باشد که مدیریت سالن زیبایی یک هنر است و مدیر یک سالن زیبایی یک هنرمند است که با مهارت خود می تواند یک سالن را به برند یا به نابودی بکشاند.

مدیر بودن سخت نیست اما مدیر خوب و موفق بود نیز آسان نیست برای اینکه بتوانید بهترین مدیر باشید باید بهترین کارهای ممکن را انجام دهید.

بدون تردید شما برای موفقیت سالن زیبایی و موفقیت در زمینه مدیریت سالن زیبایی دوست دارید که بهترین نتیجه را از فعالیت های خود دریافت کنید.

این مقاله به این موضوع می پردازد که برای موفقیت سالن زیبایی نیاز است که ما در مدیریت آن بهترین باشیم و این بهترین بودن تابع فعالیت ها و اقداماتی است که در این مقاله به آن نکات و راز ها اشاره خواهد شد.

امیدواریم همه شما ملکه های زیبایی بتوانید به بهترین برند سالن زیبایی منطقه خود تبدیل شوید.

و ما نیز در کنار شما خواهیم بود.

این را به شما قول می دهیم.

دریافت مشاوره VIP

021-22445406

09120561585

حسین شیردل-مشاوره سالن های زیبایی و مدیریت

 

 

در این مقاله به 6 راز موفقیت یک مدیر سالن زیبایی اشاره شده است که می توانند به شما در پیشرفت و مسیر موفقیت سالن زیبایی شما کمک فوق العاده ای کند.

 

 

 

راز اول موفقیت 

مهمترین راز از راز های یک مدیر سالن موفق این است که به نیروهای فعال، متعهد، کار بلد و خلاق به چشم یک سرمایه نگاه کند.

در حقیقت یک سرمایه گران‌بهاست که یک مدیر باید به آن توجه کامل و کافی داشته باشد و در حفظ نیروهایی که این امتیازات را دارند تلاش کند چرا که حفظ این نیرو ها یعنی کمک به حفظ بقا و پیشرفت سالن و سرعت بخشیدن به رشد و توسعه مجموعه ما

راز دوم موفقیت

راز دوم از رازهای یک مدیر سالن موفق این است که ابتدا در خود و سپس در پرسنل خود، اخلاق حرفه ای و شرافت کاری را نهادینه کنید.

اینکه بدون حضور یک مدیر یا مدیر داخلی به صورت خود انگیخته و از سر رغبت و وفاداری کار و وظایف را به درستی انجام دهند و نیازی به حضور ناظر و نگهبان نباشد تا از سر ترس و یا تکلیف و صرفاً جهت دریافت تشویق و مزایا و موارد این چنینی وظایف شان را به بهترین شکل انجام دهند.

لذت بردن از انجام کار را در افراد نهادینه کنید همچنان که محیطی فراهم آورید که از بودن در آن لذت ببرند و به خود و شما افتخار کنند. این هم از آن رازهای مهم و در واقع شاه کلید موفقیت سالن زیبایی و کسب و کار بیوتی شما می تواند باشد.

راز سوم موفقیت 

سومین راز از رازهای یک مدیر سالن موفق این است که انرژی بدهید و انرژی دریافت کند.

انگیزه بدهید و انگیزه بگیرید. این کار سختی نیست. افراد را با توجه به کوشش و تلاش و همچنین در نظر گرفتن توانشان تشویق کنیم.

اگر احیاناً کاستی و کوتاهی یا کم کاری سهوی از پرسنل به چشم خورد سیاست تشویقی خود را به کار ببرید و به کارمندان گوشزد کنید که تلاش آنها در جهت پیشرفت خود و سالن تا چه اندازه مؤثر است.

راز چهارم موفقیت

نکته چهارم از رازهای یک مدیر سالن موفق که در حقیقت یک مهارت ذاتی است اینکه از قدرت ارتباطی بالایی برخوردار باشید.

بتوانید مفاهیم را به درستی انتقال دهید و در بیان نظرات و دیدگاه‌هایتان هیچگونه ابهام یا سردرگم کردن پرسنل وجود نداشته باشد.

علاوه بر آن از این مهارت خود به شکل دیگری هم استفاده کنید به این معنی که تنها محدود به مسائل مربوط به کار و وظایف نباشد بلکه با بکار بردن این مهارت ارتباط قویتری با کارمندان ایجاد کنید تا آنها در حالیکه جایگاه و شأن شما را می دانند و حرمت لازم را به جای می آورند صمیمانه شما را از خود و در کنار خود بدانند و با تمام وجود وفادار به شما باقی بمانند

برای تقویت این مهارت کافیست خود را در موقعیت پرسنل قرار دهید.

 

راز پنجم موفقیت

انتقاد پذیر باشید.

با پرسنل خود صادق باشید. پرسنلتان از شما الگو می گیرند و مانند شما عمل می کنند.

مطالعه کنید. هر پرسنلی یک مدیر اهل مطالعه و یادگیری را بیشتر می پسندد تا کسی که بر اساس حدس و گمان و بی پایه و اساس رفتار مدیریتی از خود بروز می‌دهد.

شوخ طبع و خوش اخلاق باشید اما جدی و محترم و برای پرسنل احترام و ارزش ویژه ای قائل شوید چرا که رفتار شما مانند آیینه ای است که هر آنچه کنید به خودتان باز می گردد. و در موفقیت سالن زیبایی فوق العاده تاثیر گذار است.

راز ششم موفقیت

مورد آخر از رازهای یک مدیر سالن موفق این است که همیشه در زندگی بهترین را انتخاب کنید!

چه در زندگی شخصی و چه در حیطه کار و پیشه

بهترین ها همیشه به شما انگیزه می دهند و به‌تبع به پرسنلتان

بهترین همکاران را برای خود و تیمتان انتخاب کنید.

پرسنل خوب باعث رشد و پیشرفت شما می‌شود‌

همچنین بهترین محیط را انتخاب کنید. حتی در تبلیغات خود نیز بهترین را انتخاب کنید! یعنی بجای هزینه های بیشمار یکبار برای همیشه بهترین تبلیغ را ارائه دهید.

دوره آموزش مدیریت سالن زیبایی و برندینگ(برندسازی)

 

 

گریماتور-حسین شیردل-اینستاگرام

 

 

مشاوره شما حسین شیردل

منبع: وب سایت گریماتور