5 نکته مهم که در طراحی سایت سالن آرایشی باید بدانیم

طراحی سایت سالن آرایشی امروزه با افزایش رقابت و اهمیت توجه به فضای وب  یکی از مهم‌ترین اقدامات موثر در موفقیت سالن‌های زیبایی شده است. سالن‌ها برای افزایش جذب مشتری و برند سازی خود حتما نیاز به طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی خود دارند، اما در این میان چند نکته مهم در مورد طراحی سایت زیبایی و آرایشی را باید بدانیم.

در این مقاله به پنج نکته مهم در طراحی سایت سالن آرایشی می‌پردازیم.

نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر داری؟

با کمال میل پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

021-22445406

1)طراحی و رنگ بندی متناسب با دیزاین سالن و مجموعه شماسایت ارایشگاه و طراحی سایت سالن زیبایی

در طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشی حتماً به رنگ بندی و دیزاین سایت توجه کنید.
سعی کنید رنگ وب سایت سالن آرایشی خود را با رنگ دکوراسیون سالن خود هماهنگ کنید تا تصویری که مخاطب از دیدن وب سایت شما پیدا می‌کند، با تصویر سال شما تفاوتی نداشته باشد.
حتماً در مبحث رنگ بندی از رنگ‌های شاد و جذاب برای طراحی سایت سالن آرایشی خود استفاده کنید تا بتوانید مخاطبان بیشتری به سمت خود جذب کنید.

 

2) ایجاد گالری تصاویر در طراحی سایت سالن آرایشی

بهترین نمونه کارهای خود را در وب سایت قرار دهید و اینکه یک گالری جامع از خدمات خود را در وب سایت قراردهید.به صورتیکه مخاطب با مراجعه به یک بخش از سایت سالن زیبایی شما بتواند کلیه خدمات و نمونه کار‌های شما را در آن ملاحظه کند.
گالری تصاویر همان حکم نمونه کاتالوگ را در سالن دارد که به مشتریان برای شناخت بیشتر نمونه‌ها و روش‌های آرایشی خودمان به مشتریان می دهیم.

 

3)رزرو آنلاین

در طراحی سایت سالن آرایشی خود حتماً رزرو آنلاین را قرار دهید. رزرو آنلاین یعنی مخاطبان بعد از تأیید خدمات ما به سراغ راحت ترین گزینه که همان سیستم نوبت دهی آنلاین است خواهند رفت. حتماً توجه داشته باشیم که سیستم نوبت دهی ما باید جامع و کامل باشد و برای مخاطب کاملاً روشن و واضح بیان شده باشد و مشتری دیگر برای کسب اطلاعات با ما تماس نداشته باشد.
حتی شما می توانید آفرهایی نیز برای دوستانی که به صورت آنلاین رزرواسیون خود را انجام می دهند نیز برایشان قائل شوید.

 

4)ایجاد خدمات مشاوره

سایت زیبایی و آرایشی بستری بسیار مناسب برای ارائه خدمات مشاوره چه به صورت رایگان، و چه با دریافت هزینه می باشد. چراکه مخاطبان با داشتن سایت و مطالب مفید به ما اعتماد خواهند کرد و تمایل بیشتری نسبت به استفاده از خدمات ما خواهند داشت. در نتیجه ما می توانیم خدمات مشاوره خود را نیز در سایت قرار دهیم و این نیز می تواند راهی برای کسب مشتری و افزایش درآمد ما به شمار آید. پس حتماً در طراحی سایت آرایشی و طراحی سایت آرایشگاه خود این خدمت را نیز به خدمات خود اضافه کنید.

 

5)فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

دوستانی که در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی مشغول به فعالیت می باشند باید بدانند که به راحتی می توانند با طراحی سایت زیبایی و آرایشی بهترین فضا رابرای فروش محصولات و برند های خوب و معروف آرایشی و بهداشتی داشته باشند. به شرطی که مخاطب به ما اطمینان لازم را داشته باشد.و اعتمادشان را به خودمان جلب کنیم.
فروشندگان لوازم آرایشی که از وب سایت برای فروش خدمات خود بهره ای نمی برند به زودی از رقابت با سایرین کنار خواهند رفت.
سالن های زیبایی و آرایشی نیز می توانند در زمینه فروش محصولات در وب سایت اقدام کنند، یعنی اگر در سالن خود محصولی را برای استفاده و خرید قرار داده اند می توانند در وب سایت سالن زیبایی خود آن محصول را تبلیغ و به فروش برسانند، که این نیز راهی برای افزایش درآمد و جذب مشتری برای ما خواهد بود.

طراحی سایت سالن آرایشی و زیبایی

گریماتور-حسین شیردل-اینستاگرام

اینستاگرام گریماتور

منبع:گریماتور