10 ایده افتتاحیه سالن زیبایی-متن افتتاحیه

مراسم افتتاح سالن زیبایی همیشه یکی از هیجان انگیز ترین و لذت بخش ترین قسمت سریال کسب و کار زیبایی شماست که پیشنهاد می کنم همیشه همراه با کلی سورپرایز جالب، دسته اول و هیجان انگیز باشد.
افتتاحیه یک سالن زیبایی به دلیل ویژگی بازاریابی و برندسازی خوبی که می تواند برای صاحب سالن زیبایی داشته باشد همیشه در اولویت شما باید قرار گیرد.
اما صرف پذیرایی یا خدمات تخفیفی یا رایگان دیگر کاملا استراتژی یکنواختی برای تمامی سالن های زیبایی در مراسم افتتاحیه شده است اما در این مقاله قصد داریم به جذاب ترین ایده های افتتاحیه سالن زیبایی بپردازیم.
مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

قبل از هر ایده ای پیشنهاد می کنم از مشاوره رایگان ما در خصوص افتتاح سالن زیبایی، توسط مجموعه بزرگ گریماتور با رهبری بیزینس کوچ صنعت زیبایی استاد حسین شیردل بهره مند شوید.
کاملا رایگان!
02122445406
09120561585

ایده اول برای افتتاحیه سالن زیبایی :

-تهیه دعوتنامه!

یکی از مهمترین اقداماتی که در افتتاح سالن زیبایی شما باید در اولویت اصلی خود قرار دهید، اطلاع رسانی به کسب و کار های مرتبط، مردم منطقه، همکاران و دوستان و آشنایان خود است.
شما به هر طریقی چه به صورت چاپی، چه بنری، چه بیلبوردی، چه پیامکی، چه تبلیغات اینستاگرامی و … باید این اطلاع رسانی را داشته باشید.

ایده دوم افتتاحیه سالن زیبایی:

-موزیک زنده!

موزیک زنده و یا موسیقی های زنده با استفاده از ابزارهایی مثل هنگ درام می تواند جو و هیجان فوق العاده ای را در فضای سالن شما به وجود بیاورد و میهمانان شما از این فضای به وجود آمده لذت ببرند.
پیشنهاد می کنم حتما موزیک و خواننده به صورت حضوری در سالن شما حضور داشته باشد و یا اگر امکان آن فراهم نیست از موزیک های شاد، مناسب برای افتتاحیه و هیجان انگیز استفاده کنید که شما بتوانید از این موسیقی ها برای بازاریابی عصبی خود و حس خوب به میهمانان خود استفاده کنید.

ایده سوم افتتاحیه سالن زیبایی:

-عطر و رایحه خوش بو!

یکی از بهترین حس ها و ایده برای افتتاح سالن زیبایی استفاده از رایحه های خوش بو و البته ملایم در فضای سالن زیبایی شماست.
قطعا بوی مناسب می تواند حس خوبی را به میهمانان شما انتقال دهد. پس سعی کنید از رایحه های ملایم، معتدل، لطیف و ظریف زنانه استفاده کنید. همچنین استفاده از عطر هایی با رایحه گیاهان، شکوفه های گل، میوه هایی مانند توت، مرکبات و … می تواند برای افتتاحیه عالی باشد.
برند های مناسبی که در انتخاب عط تجربه داریم عطرهایی از برندهای شنل، ورساچه، الیزابت آردن، تامی هیلفیگر، دولچه گابانا و… هستند که می تواند رضایت شما را بدست آورد.

ایده چهارم برای افتتاحیه سالن زیبایی:

-تهیه تیزر و یا چند نمونه محتوای چالشی و یا قبل و بعد جذاب

قطعا تیزر سالن می تواند در مراسم افتتاح سالن زیبایی تاثیر گذار باشد و همچنین استفاده از نمونه کارهای جذابی که بتواند میهمانان شما را تحریک و ترغیب به استفاده از خدمات کند می تواند برای شما نتایج عالی ای را به ارمغان بیاورد.
یکی از پیشنهاد هایی که در تهیه تیزر به شما عزیزان داریم این است که همیشه از قابلیت ها و امکانات سالن زیبایی خود در تیزر استفاده کنید و همیشه مزیت سالن خود را در تیزرتبلیغاتی سالن زیبایی نشان دهید نه صرفا نشان دادن محیط سالن.

ایده پنجم افتتاحیه آرایشگاه زنانه:

-دعوت از بلاگر ها و یا افراد محبوب!

 

برای رشد سریع در جذب مشتری قطعا یکی از مهمترین اقدامات تبلیغاتی شما در اینستاگرام استفاده از بلاگرهای محبوبی است که در منطقه و یا حتی کشور شناخته شده هستند و شما با دعوت از این افراد هم می توانید در افزایش میهمانان خود استفاده کنید هم در جذب مشتری و افزایش فالوورهای شما در اینستاگرام می توانند تاثیرگذار باشند.
پیشنهاد می کنم در دعوت از بلاگر ها ابتدا بلاگر های منطقه و شهر خود را در اولویت دعوت قرار دهید و از قبل سناریوی اطلاع رسانی در خصوص افتتاحیه سالن زیبایی خود را به اطلاع بلاگر ها برسانید.

ایده ششم افتتاح سالن زیبایی:

-پذیرایی های خاص و انگشت نما!

چای، نسکافه و شیرینی و میوه همواره یکی از پذیرایی های معمول در مراسم افتتاح آرایشگاه بوده است.
اما پیشنهاد می کنم شما سبک و مدل پذیرایی خود را خاص کنید
به عنوان مثال تهیه یک کیک با مدل لوگو یا اسم سالن، یا استفاده از پذیرایی های مورد علاقه مردم مثل اسپرسو، یا پذیرایی هایی که میتوانید به هر میهمان به عنوان هدیه بدهید مثل پک های پذیرایی فانتزی با قراردادن یک کارت تخفیف!

ایده هفتم افتتاح آرایشگاه:

-عکاسی!

قطعا وجود یک عکاس حرفه ای در افتتاح سالن زیبایی شما می تواند یکی از بهترین ایده برای افتتاح سالن زیبایی شما باشد. شما با استفاده از عکاس می توانید از میهمانان خاص و ری اکشن های آنها عکس های خلاقانه ای بگیرید و در تبلیغات سالن زیبایی خود از آن استفاده کنید.

ایده هشتم برای افتتاح سالن زیبایی:

-قرعه کشی!

یکی از بهترین ایده هایی که میتوانید در مراسم افتتاحیه آرایشگاه خود داشته باشید قرعه کشی است!
می توانید این قرعه کشی را برای دریافت خدمات با تخفیف، یا قراردادن مبلغ داشته باشید که میهمانان شما لذت این افتتاحیه را چندیدن برابر احساس کنند.

ایده نهم افتتاحیه سالن زیبایی:

-لباس فرم!

یکی از ایده های عالی برای افتتاحه سالن زیبایی استفاده از لباس فرم توسط مدیریت سالن زیبایی و استفاده آن توسط تمامی پرسنل در سالن زیبایی شماست که میتواند حس همدلی و مرتبط و منظم بودن را در سالن شما به دید میهمانان شما برساند و تاثیر فوق العاده ای در حرفه ای بودن سالن شما به دیگران را داشته باشد.

ایده دهم برای افتتاحیه سالن زیبایی:

-بازی های تخفیفی!

یکی از بهترین ایده های جذاب و مورد استقبال در افتتاحیه سالن زیبایی می تواند عالی باشد استفاده از بازی های تخفیفی در سالن زیبایی شماست.

*زیباترین متن برای افتتاحیه سالن زیبایی
همسایتون شدیم! افتتاح خاص ترین و مدرن ترین سالن زیبایی ای که فکر نمیکردی در همین نزدیکی شما
با افتخار در روز …….ساعت …… میزبان شما هستیم، با کلی جوایز و تخفیفات ویژه به همراه یک موزیک زنده!

*بیایید از امروز متفاوت باشیم!
با کیفیت ترین و به روز ترین سبک ها با افتتاح سالن زیبایی…………
زمان افتتاحیه جمعه ساعت……….
منتظرتان هستیم

*یک سورپرایز ویژه
متفاوت ترین بازدید عروس در روز افتتاحیه سالن زیبایی……. را با کلی سورپرایز ویژه تجربه کنید

زمان افتتاحیه پنجشنبه ساعت……….
میبینیتمون

ایده 10 تا 20 به زودی…..

همچنین کافی است با ما در تماس باشید و بیش از 20 ایده به روز را با شما به اشتراک بگذاریم؛ و یا در اینستاگرم سوال و دغدغه خودتان را در مورد افتتاح سالن زیبایی با ما به اشتراک بگذارید.
برای خاص بودن با ما باش!

 

 و در انتها پیشنهاد می کنیم جهت دریافت مشاوره حضوری و تلفنی همین الان با ما در تماس باشید
02122445406
09120561585

برنده ماییم این را به شما قول خواهیم داد!

پیج اینستاگرام سالن زیبایی

 

منبع: گریماتور