چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم؟-تبلیغات خلاقانه آرایشگاه

 

تبلیغ آرایشگاه زنانه امروزه به یکی از مهمترین اهداف مدیران سالن های زیبایی برای افزایش مشتری، درآمد و برندینگ سالن زیبایی خودشان تبدیل شده است.
یادتان باشد تبلیغ کردن برای آرایشگاه و سالن زیبایی امروزه کاملاً متفاوت، خاص و تخصصی شده است و در آینده همه سالن ها و آرایشگاه ها باید به صورت موردی نه عمومی بحث تبلیغات سالن زیبایی خود را برای هر مشتری داشته باشند .

با کمتر از 10 دقیقه مطالعه این مقاله شما با اصول و نحوه تبلیغات برای آرایشگاه و تبلیغات خلاقانه و جذاب را آشنا خواهید شد.

دوره مدیریت آرایشگاه و سالن زیبایی

1: در تبلیغات تنها نباشید!مشاوره سالن زیبایی+برندینگ سالن زیبایی

بسیاری از اشتباهاتی که مدیران سالن ها و آرایشگاه ها برای تبلیغ ارایشگاه و تبلیغ سالن زیبایی خود مرتکب می شوند این است که فقط به خودشان اعتقاد دارند و اهل مشاوره و راهنمایی گرفتن نیستند! درحالی‌که اگر برای تبلیغات خودمان از کارشناسان و مشاورانی که تجربه بالایی درزمینه های تبلیغاتی ما داشته باشند به بهترین نحوه می توانیم به موفقیت برسیم چرا که زمان، انرژی و محدودیت تبلیغاتی برداشته می شود و همچنین دیگر بحث صحیح و خطا و به نتیجه رسیدن یا نرسیدن نیز بسیار کاهش می یابد و همچنین تبلیغات ما قطعاً موثر تر از گذشته خواهد بود.

 

 

 

 

2: همه جا اقناع شده جز!

برندینگ سالن زیبایی و آرایشگاه

اگر کمی دقت کنیم به راحتی پی خواهیم برد که تمامی سالن ها و آرایشگاه ها در کجا و با چه شبکه های اجتمائی ای تبلیغات خود را انجام می دهند. این نکته را به شما مدیران و آرایشگران عزیز بگویم که اگر جایی اشباع شود، مردم کمتر اعتماد می کنند و درصد بازدهی نیز کمتر خواهد شد، چرا که از آن به اصطلاح سیر می شوند، به عنوان مثال شما تصور کنید که از غذای لذیذی خوشتان می آید ولی بعد از اینکه در طول ماه بارها آن را میل کنید دیگر آن لذت را حس نخواهید کرد. در بحث سالن ها و آرایشگر ها نیز در حال حاضر اینستاگرام پر شده از تبلیغات سالن ها و آرایشگرها و با گذشت زمان برای مخاطب این جذابیت از بین خواهد رفت، مگر اینکه اصل خلاقیت را در شبکه های اجتماعی رعایت کنیم، که این موضوع بسیار کم رعایت می شود.

حال بهتر است اگر فضای اینستاگرم پر شده است، ما برویم سراغ مکان هایی که تبلیغات خود را به صرف هزینه کمتر و بازدهی بیشتر می توانیم انجام دهیم.

شبکه های مجازی دیگری هستند که بجز اینستاگرام می تواند در آن تبلیغ کرد و اتفاقاً، بازدهی بالایی نیز خواهندداشت فقط کافی است که تبلیغ کنیم و در آنجا بی رقیب خواهیم بود.

شبکه هایی مانند لینکدین، کانال های تلگرامی، واتساپ و… که درمنتظر ایجاد آنها هستیم.

آیا تا به حال از خودتان سؤال کرده اید که من در کجاها می توانم تبلیغ کنم که دیگران تا به حال در آنجا تبلیغ نکرده اند یا کم تبلیغ کرده اند؟

 

3: تولید محتوای آموزشی!

بسیاری از اشتباهاتی که مدیران در تبلیغ آرایشگاه و تبلیغ سالن زیبایی مرتکب می شوند این است که به صورت محدود به محتوای آموزشی می پردازند در حالی که بخش عمده ای از هدف ما باید ایجاد و تولید محتوای آموزشی مفید و کاربردی برای مخاطبان باشد. چرا که با تولید محتوای آموزشی ما علاوه بر اثبات توانایی های خود، اعتماد سازی نیز خواهیم کرد.

 

4: فقط فیلم!آموزش سالن زیبایی و آرایشگاه-مدیریت سالن زیبایی

جالب است بدانید که در پنج سال آینده بیش از 70 درصد فضای اینترنت را فیلم های آموزشی خواهند گرفت و در نتیجه مدیران و آرایشگران باید به این موضوع توجه کنند که چه در تبلیغات و چه در آموزش و چه در برند سازی خود حتما محتوای فیلمی را مدنظر خود قرار دهند تا از دنیای رقابت عقب نمانند!

 

 

 

 

 

 

 

5: طراحی وب سایت:طراحی سایت زیبایی-سالن زیبایی و آرایشگاه

اگر تا امروزبرای طراحی وب سایت سالن زیبایی و یاطراحی وب سایت آرایشگاه خود اقدام نکرده اید، اشتباه بزرگی را مرتکب شده اید! این سؤال را از شما می پرسم که

آیا اینستاگرام همیشه هست؟

مگر تلگرام همیشه بود؟

زمانی تلگرام در فضای مجازی جولان می داد و در حال حاضر اینستاگرام! اما تنها منبع ثابتی که همیشه برای ما درآمد زایی و سودمند واقع می شود وب سایت سالن زیبایی ماست!
شما با طراحی یک وب سایت به راحتی می توانید تبلیغ کنید، بفروشید، آموزش دهید، تعامل داشته باشید و بدون دغدغه از دیگران به راحتی جلو بزنید!

 

همین حالا برای طراحی وب سایت خود با ما در تماس باشید.

021-22445406

09120561585

 

 

6: همکاران خود را پیدا کنید!

کافی است به دنبال مراکزی و مجموعه هایی که خدماتی را برای بانوان ارائه می دهند بروید، بسیاری مدیران برای تبلیغ آرایشگاه و تبلیغ سالن زیبایی خود و مخصوصاً در زمینه عروس به دنبال همکاری فقط با مزون دارها و آتلیه‌ها هستند و تصور همکاری با دیگر همکاران خود را ندارند! درحالی‌که ما می توانیم تبلیغات خود را گسترده تر از مزون ها و آتلیه‌ها بکنیم!
به عنوان مثال : همکاری با لوازم آرایشی ها، استخرها، فروشگاه های پوشاک زنانه و…

7: فروش محصولات آرایشی بهداشتیفروش لوازم آرایشی

با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان سالن زیبایی ها بیشتر از آرایشگران و مدیران سالن ها در خصوص خرید های لوازم آرایشی خود مشاوره می گیرند و به آنها بیشتر از فروشنده های لوازم آرایشی بهداشتی اعتماد دارند؛ و این می تواند ایده ای عالی برای درامد زایی و تبلیغ آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی ما شود.
فروش محصولات آرایشی بهداشتی در سالن زیبایی می تواند سود زیادی برای ما داشته باشد. و با توجه به اینکه اعتماد بیشتری به ما نسبت به استفاده از متریال های معتبر دارند پس در نتیجه احتمال خرید از ما نسبت به فروشنده های لوازم آرایشی و بهداشتی چندین برابر خواهد بود.

 

 

 

 

8: سورپرایزها همیشه باشد!ایده جالب افتتاحیه سالن زیبایی

اصل غافل گیری ماندگاری عجیبی در ذهن مشتری باقی خواهد گذاشت و باعث خواهد شد تا با این ترفند تبلیغاتی بتوانیم بازاریابی ویروسی عجیبی به وسیله مشتریان برای تبلیغ سالن زیبایی و تبلیغ آرایشگاه زنانه خود داشته باشیم.

همیشه چیزی فراتر از انتظار مشتری ارائه دهید!

سورپرایز می تواند در قیمت گذاری‌ها، تخفیفات، تبریک ها، خدمات، برخورد و هرچیزی که شما فکر می کنید باشد.
یادتان باشد تنها باید به آن عمل کرد و آنگاه موفقیت به سراغ ما خواهد آمد.
حتماً ما را دنبال کنید تا در مقالات آینده در مورد اینکه چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم ایده هایی جدید به شما عزیزان را ارائه کنیم.

 

 

 

موفق تر از همیشه باشید.

منبع: گریماتور

آموزش مدیریت و برندسازی سالن زیبایی

گریماتور-حسین شیردل-اینستاگرام